hakkımızda

Gold Era Hakkında

“Sizi dinleriz, ihtiyacınıza uygun olan uzmanlık alanımız dahilindeki konularda sizinle konuşuruz, notlar alırız, çözümler sunarız. Sorularınızı sorun haline gelmeden size uygun çözümler üretiriz.”

Uzun yılların verdiği emek, bilgi ve tecrübelerin harmanlanması ile birlikte, piyasada geniş çevreye sahibiz. Size uzmanı olduğumuz konularda her zaman en kaliteli, en uygun ve en ucuz hizmetleri sunabilmek amacıyla çalışırız. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hiç bir hizmetten dolayı şikayet almamanız verdiği gururla yıllardır sektördeyiz.

Sektördeki benzer şirketlerden farklı olarak her müşterimizin temsilcisi “yani müşterinin sesi” olmak hedefiyle, müşterilerimize sadece ürün ve hizmet satmak, sonra köşeye çekilip paraları saymak mantığıyla değil müşterilerimizin memnuniyetini esas alaraki ilk günkü heyecanımızla ve profesyonel düşünce ile ancak amatör bir ruhla çalışmaktayız.

Başta Bilgi İşlem & Bilgi Teknolojileri olmak üzere, kişisel bilgisayarlardan kurumsal network ağlarına ve internet web sitelerine kadar kapsamlı Teknoloji Bilişim, Bilgi İşlem, Bilgi Teknolojileri hizmetleri sunuyoruz.

Ayrıca Halkımızın ihtiyaç duyduğu her ay veya periyodik olarak fatura ödediği ev interneti, fiber internet, cep telefonu, cep tarifeleri, elektrik, sağlık ve kozmetik ürünler, tatil, turizm ve otelcilik, yiyecek ve içecek, televizyon platformu, sigortacılık,.. gibi hizmetler için karşılaştırmalı fiyat ve hizmet analizi yaparız. En uygun fiyatları temin ettikten sonra yasal olarak bilgilendirilmesi gereken kişilerin bilgilenmesi amacıyla anlaşmalı şirketlerimiz ve/veya bayilerimiz kanalıyla telefonla arayarak, sms ile veya eposta yoluyla fiyat ve hizmet tekliflerinin sunulmasını sağlarız. Müşterilerimizin aynı hizmete daha az para ödemesi için gece gündüz çalışırız.

Kendi uzman eğitimcilerimizle yetiştirdiğimiz uzman kadromuz, sektörde aktif ve güncel bilgiye sahip olarak kendisini sürekli günceller ve her türlü sorunuza cevap verecek ya da çözüm üretecek donanıma sahiptir. Müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda notlarımızı alırız ve sizi mutlaka geri arayıp bilgilendiririz.

Mutlu müşteri hedefiyle her zaman en ucuz ve en kaliteli hizmet bilgilerini telefon, sms, mail, sosyal ağlarımız ve diğer iletişim kanallarımızdan size ulaştırmaya çalışıyoruz.

Elbette hizmeti bizden almak zorunda değilsiniz, ancak biz size gerekli tüm bilgileri vermek zorundayız.

Sizin için buradayız…