hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Hakkında

Goldera Teknoloji olarak kendi sektöründe lider kurum ve kuruluşlarla en ucuz ve en kaliteli hizmetler için anlaşmalar yaparız. Çağrı Merkezleri üzerinden Free Office Agent, evden Home Agent ve bayilerimiz vasıtasıyla, anlaşmasını yaptığımız hizmetlerin ve ürünlerin satışının yapılması sağlarız.

Her kanalımızdan telefonla, sahada, bayilerimiz vasıtasıyla,.. yapılan satışların data desteğini, santral desteğini, eğitim hizmetlerini, danışmanlık ve tüm bilgi işlem alt yapı desteğini uzman ekibimizle biz veriyoruz.

Şirketimiz hangi kanaldan olursa olsun, bizimle çalışan herkese “saygısızlık” ve “satışlarını etkilememek” veya “düşürmemek” için, diğer Çağrı Merkezi şirketlerinin aksine kesinlikle kendi çağrı merkezinden ve kendi Müşteri Temsilcileri ile satış yapmamaktadır.

Şirketimiz bu anlamda Home Agent pozisyonunda evden çalışanlara, Free Office Agent olarak ofis içerisinde kendi bankosunda bayi gibi rahat çalışmak isteyenlere, sahada serbest çalışmak isteyenlere, ayrıca girişimcilere ya da hazır şirketi olan bayilik isteyen Çağrı Merkezlerine kendi ürünlerimizin, hizmetlerimizin, kendi datamızla desteğini sunarak piyasada istihdam ve iş imkanı sunmaktadır.

Bilgi İşlem & Bilgi Teknolojileri Hizmetleri

Bankacılık, Finans, Kargo, Telekomünikasyon, Turizm & Otelcilik, Yiyecek & İçecek sektörlerinde edindiği tecrübelerle kurumsal şirketlere web ve network ortamlarında; sistem yöneticisi pozisyonunda itil standartlarında profesyonel analiz, proje, kurulum, kontrol, bakım, geliştirme hizmetleri vermektedir.

Tek kullanıcılı kişisel bilgisayarlardan, sistem odalarında sunucuları bulunan yüzlerce kullanıcılı Windows &Linux alt yapıları üzerinde iis, apache, domain, exchange, kamera sistemleri, telefon santralleri, firewall,.. yapıları ve html, css, php,.. kodlamalarıyla profesyonel web siteleri kurulumlarına imza atmıştır.

Web Site Hizmetleri

Kurumsal web domain, hosting, tasarım, yazılım hizmetleri sunuyoruz.

Web sunucuları ve web sistemleri üzerinden bulut, network, host ve mail sunucuları ile exchange ve etkileşimli tümleşik hizmetleri tek ortamda bir araya topluyoruz. Sizin için tüm karmaşık yapıları daha basit, yönetilebilir ve güvenlik hale getiriyoruz.

Çağrı Merkezi ile Ürün Satışı

  • Telekomünikasyon sektörünün lider şirketlerinin yalın, telefonla, fiber ve diğer tüm internet hizmetlerinin satışı.
  • Televizyon ve Uydu hizmetlerinde lider şirketlerin televizyon platform ve televizyon kanalları hizmetlerinin satışı.
  • Cep telefonu hat satışı, paket satışı, tarife satışları, numara taşıma hizmetleri.
  • Kozmetik ve Sağlık ürünlerinin satışı

Konusunda uzman ekibimiz sektördeki lider başta telekomünikasyon olmak üzere birçok firmanın ürün ve hizmetlerinin telefonla satış ve pazarlama hizmetlerini yapmaktadır.

Otel Reservasyon

Goldera Teknoloji grup şirketimiz Goldera Danışmanlık aracılığı ile çağrı merkezlerimiz ve bayilerimiz üzerinden, Türkiye’nin önde gelen otellerinin tatil, rezervasyon ve satış işlerini yapıyoruz.

Telefonla Tahsilat

Özellikle başta bankacılık ve telekomünikasyon sektörü olmak üzere büyük kurum ve kuruluşlara telefonla tahsilat hizmetleri sunmaktayız.

Tahsilat sistemimizde güçlü CRM altyapısı ile müşterilerinize ait tüm bilgiler en güncel ve güvenli halde sistemimizde tutulur ve düzenli olarak yedeklenir.

İş modelimizde borçlu analizi yapılarak elede ettiğimiz sonuçları segmentasyon sürecinden geçirerek stratejilerimizi belirliyoruz. Her bir alacak segmenti için aksiyonlar alıyoruz ve sonuçları değerlendirerek en uygun tahsilat yöntemini işleme alıyoruz. Uyguladığımız bu model sayesinde yüksek oranda tahsilat başarıso elde ediyoruz.

“Telefonla Tahsilat hizmetleri için bayilik vermiyoruz.”

Ürün ve Hizmetlerimize sürekli bir yenisini daha ekliyoruz….